Svítidla

náš výběr osvědčených evropských výrobců

Marset

Katalánský výrobce dekorativních svítidel nabízející originální designy snoubící dekorativní faktor se střízlivým přístupem.

Lucis

Český výrobce svítidel LUCIS se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení. Společnost je založena na prvotřídní produkci českého původu, týmu motivovaných pracovníků, moderním nadčasovém autorském designu a rozsáhlém sortimentu výrobků s širokým využitím.

Olé!

Španělský výrobce svítidel s jednoduchým nadčasovým designem a širokou škálou provedení.

Halla

Pro naše předky bylo světlo nejdůležitější vynález, díky kterému se posouvali vpřed. Tvoříme světlo, protože věříme, že i dnes je hybnou silou lidstva. Vyrábíme kvalitní osvětlení, abychom lidem zpříjemnili život. Český výrobce s citem pro design a funkčnost.

Deltalight

Belgická značka udávající směr vývoje technologií a designu v moderním architektonickém osvětlení. Společnost Delta Light, byla založena Paulem Amelootem v roce 1987. Postupně se vypracovala na vedoucí pozici na trhu technických svítidel a dnes udává směr vývoje technologií a designu v moderním architektonickém osvětlení.

Leds

Velký výběr architektonických i klasických svítidel. Nástěnné, stropní, venkovní provedení, systémy, série. Dobrá kvalita za nižší cenu.

Artemide

Stolní a stojanové lampy, lampičky k posteli, dekorativní svítidla, stálice na designovém nebi světového měřítka - italská značka Artemide.

LIGHT4

Exkluzivní kolekce svítidel od italských mistrů. Originální design v odpovídající cenové hladině.

Ingo Maurer

Ingo Maurer není jen výrobce svítidel, Ingo Maurer je především umělec, mystik, který přináší světlo do vašeho života. Pozor, pořízením už jen jednoho svítidla, je možné si vytvořit závislost.

LEDVANCE

Značku LEDVANCE najdete na LED svítidlech a světelných zdrojích. Aby značka LEDVANCE podpořila tuto činnost, smí v následujících několika letech využívat značku OSRAM jako doplňkovou značku.

ACB

Široké spektrum tvarů, barev a světelných zdrojů, to je španělská značka ACB. Ekonomická varianta pro váš interiér.

Venkovní svítidla

Svítidla s vyšším krytím, venkovní a zemní svítidla italského výrobce Ares.

1

Využijte našich dlouholetých zkušeností
v oblasti osvětlení jak privátních, tak veřejných interiérů a exteriérů

2

Vypracujeme návrh svítidel,
včetně výpočtu osvětlení

3

Zajistíme dopravu dodávky svítidel
přímo od výrobce