Přeskočit na obsah

"VŠECHNO, CO JE VENKU, BYLO NEJPRVE UVNITŘ."

Všechno, co kolem sebe vidíme, všechno na světě pochází z vnitřku, z interiéru. Kámen se těží ze země, květy se skrývají v pupenech, motýl se líhne z kukly, myšlenka vzniká v hlavě.

Člověk se rodí do neznámého světa, který je zpočátku chladný, nepřátelský, plný ostrých zvuků a světla. Teprve ve chvíli, kdy pocítíme bezpečí v milující náruči, můžeme zakusit i to dobré. Teprve v zážitku lásky se tento nehostinný svět může proměnit v místo pro život.

Vzhledem k tomu, že se velká část našeho života odehrává v interiérech, může právě interiér do značné míry utvářet naše názory, postoje, může ovlivňovat naše jednání, naši výkonnost, může nám pomáhat lépe relaxovat, pracovat, milovat. Jsme připraveni Vám maximálně pomoci ve vytváření Vašeho životního prostředí.

Estetika je někdy v rozporu s racionalitou a praktičností, avšak nikdy není v rozporu s plnohodnotným životem. Tak jako většina současné architektury je ve své podstatě re-prezentací architektury minulé, chápeme i náš design spíše jako re-design. Všechno již bylo řečeno, všechno vymyšleno, náším úkolem je – dnes najít cestu k řešení, které bude dobré i zítra!

Zabýváme se návrhy a kompletním řešením interiérů, včetně vizualizací a realizace. Poskytujeme servis pro výběr a specifikaci materiálů, zařízení, spotřebičů, zařizovacích předmětů a svítidel. Nabízíme široké portfolio osvědčených produktů a značek. Máme k dispozici vlastní truhlárnu a tým spolupracujících řemeslníků. Vždy se snažíme především o individuální přístup, profesionalitu, preciznost a také vždy o něco navíc!

Prioritou našeho podnikání není vydělávání peněz, ale osobní rozvoj každého z nás a rozvoj celku, ostatních spolupracovníků, dodavatelů a zákazníků. Naším podnikáním, můžeme podat důkaz o tom, že slušnost, spolehlivost, preciznost a důvěra existuje, že lze měnit svět k lepšímu!

lebedin

NAŠE HODNOTY

Lidskost, spolehlivost, řemeslné zpracování, originalita a integrita 

Všechno, co děláme, počíná v lidské touze se zlepšovat, být platný, žít plnohodnotný lidský život. Nic z toho nelze bez lásky, osobního nasazení a důvěry.

Důvěru lze budovat jen tak, že se snažíme plnit, to k čemu se zavážeme. Bez spolehlivosti není důvěry.

Abychom odvedli dobrou práci, musíme znát nejnovější technologické postupy, ale mít i kvalitní řemeslný základ.

Jedinečnost každého našeho díla spočívá výrazně v jedinečnosti každého našeho klienta. Vždy se však snažíme přidat i cosi navíc.  

Universální klíč

Jedinečnost každého našeho díla spočívá výrazně v jedinečnosti každého našeho klienta. Vždy se však snažíme přidat i cosi navíc.

knihy
filosofie

Život

Naší práci vnímáme v jednom celku s naším životem a světem kolem nás. Dílo je součástí přítomnosti.