Přeskočit na obsah

NÁVRH INTERIÉRU

Návrh interiéru řešíme většinou formou studie, která vychází z místa určení, z konzultací a požadavků klienta. V rámci studie interiéru obdržíte dispoziční řešení, půdorys, vizualizace prostoru, specifikaci materiálů, barev a typových i atypických prvků.

V procesu navrhování jsou důležité osobní konzultace, návštěva daného prostoru, vzorování jednotlivých materiálů, ale i cenová rozvaha. Součástí našeho servisu je zpracování cenové specifikace na celek i na jednotlivé části.

Studii interiéru lze vypracovat pro rodinnou vilu, byt, ale i pouze pro dětský pokojíček, obývák, kuchyň, nebo jednotlivý kus nábytku.

studie_interieru

NAVRHOVANÁ DISPOZICE

Základní půdorys s návrhem dispozice, včetně materiálového a barevného schématu. Určení komunikačních a klidových zón. Umístění vestavných atypických prvku.

.

ZÁKLADNÍ 3D VIZUALIZACE

Pro základní představu o prostoru, proporcích, materiálech a barvách bohatě stačí základní vizualizace.

vizualizace

RENDER LUMION

Pokud chceme v rámci návrh více pracovat se světlem a celkovou atmosférou, je možné provádět u jednotlivých pohledů render.

RENDER LUMION
materialy

VZORKOVÁNÍ MATERIÁLŮ

Máme k dispozici širokou škálu katalogů a vzorkovníků, ať už se jedná o podlahy, dlažby, textilie, nebo pohledové části nábytku.

specifikace

SPECIFIKACE A ROZPOČET

Technická a cenová specifikace většinou navazuje na finální verzi studie interiéru. Cenu je nutné aktualizovat po zaměření a zpracování dílenské dokumentace.